0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

Mums - 13 gadi, jums - dāvana!

0.00€ ar DRAUGA KARTI 0.00€

MUMS - 13 GADI, JUMS - DĀVANA! IZVĒLIES SAVĒJO!

Februāris – mūsu svētku mēnesis! Visu mēnesi katram pirkumam virs 35 eur* (gan e-veikalā, gan veikalā Graudu ielā 61C) – DĀVANA!

Izvēlieties vienu no mūsu izdotajām grāmatām, ieprieciniet sevi mūsu dzimšanas dienas mēnesī un uzziniet vairāk par to, kā varat palīdzēt pats sev. Jo lielāka pirkuma summa, jo plašāka dāvanu izvēle:
pirkumam virs 35 eur -  izvēlies vienu no tematiskajām grāmatām “Veidojam veselīgas partnerattiecības”“Uz skolu ar prieku, mājup – ar labām sekmēm” vai "(Ie)mīlēt sevi" 

pirkumam virs 45 eur - izvēlies vienu no iepriekš minētajām grāmatām vai kādu no šīm: “Ārstē cilvēku nevis viņa slimību”, " Veselība pašu rokās"  

pirkumam virs 55 eur izvēlies vienu no iepriekš minētajām grāmatām vai "Dabas dziedinošais spēks iekšējam līdzsvaram"

pirkumam virs 70 eur izvēlies vienu no iepriekš minētajām grāmatām vai kādu no šīm: "Domu un sajūtu grāmata. Visam, kas Tev svarīgs", "Ārsta Edvarda Baha dziedinošie augi", "Baha ziedu terapija dzīvniekiem", "Sistēmiskā konsultēšana piecās kārtās. 25 kartītes"

pirkumam virs 85 eur izvēlies vienu no iepriekš minētajām grāmatām vai kādu no šīm: "Mans svars. Kā zemapziņa palīdz sasniegt mērķi", "Sistēmiskā konsultēšana piecās kārtās. Rokasgrāmata""Цветочная терапия Баха для детей и их родителей"

pirkumam virs 100 eur izvēlies vienu no iepriekš minētajām grāmatām  vai "38 Baha ziedi: spēlē un mācies"


Dāvanas iegūšanas noteikumi:

-  vienam pirkumam viena dāvana, iepērcieties kaut katru dienu!

- pēdējais datums, kad piedāvājums ir spēkā: 28. februāris (par pirkumu tiek samaksāts šajā dienā),

no dāvanas var atteikties, tā nav obligāta,

- veicot pasūtījumu e-veikalā, izvēlēto dāvanu norādiet piezīmēm atvēlētajā vietā, ja nebūsiet savu izvēli izdarījuši, mēs ar jums sazināsimies pēc tam, kad būsim saņēmuši jūsu maksājumu.

*summa bez piegādes izdevumiem un pēc Ziedu enerģijas Drauga kartes piemērotās atlaides.