0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

Adler Ortho Aktiv Nr. 2 CALCIUM PLUS: kaulu veselībai

20.34€ ar DRAUGA KARTI 17.29€

Adler Ortho Aktiv Nr. 2 CALCIUM PLUS

Uztura bagātinātājs kaulu veselībai

 

Kalcijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai, D un K vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību

 

Sastāvdaļas: kalcija karbonāts, apjoma palielinātājs hidroksipropilmetilceluloze (kapsulas apvalks), zirņu šķiedrvielas, C vitamīns (L-askorbīnskābe), cinka glikonāts, pretsalipes vielas: taukskābju magnija sāļi, mangāna glikonāts, vara glikonāts, krāsviela hlorofilu un hlorofilīnu vara kompleksi, kalcija fosfāti (E341), kalcija karbonāti (E341), K vitamīns (menahinons), D 3 vitamīns (holekalciferols)

Lietošana: trīs reizes dienā pa vienai kapsulai, uzdzerot nedaudz šķidruma. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Nav ieteicams bērniem līdz 7 gadu vecumam, kā arī grūtniecēm un barojošām mātēm. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura, kā arī veselīga dzīvesveida aizvietotāju. Uzglabāt oriģināliepakojumā istabas temperatūrā, sausā un tumšā, bērniem nepieejamā vietā. Iepakojumā 60 kapsulas. Neto masa 41,75 g. Partijas nr./ieteicams līdz…beigām (sk. uz iepakojuma). 

RažotājsAdler Pharma Produktion und Vertrieb GmbH, Austrija. Izplatītājs: SIA Ziedu enerģija, Rīga, Graudu iela 61C, LV-1058, Latvija. tālr. 67223364. ziedu-energija.lv

Uztura bagātinātāja sastāvā ir šādas uzturvielas: 

 

Uztura bagātinātāja sastāvā ir šādas uzturvielas:  

 


 

Dienas deva

NRV%*/

Sastāvdaļas

(= 3 kapsulas)

Dienas deva

Kalcijs

520 mg

65%

Karbonāts

775 mg

-

C vitamīns

80 mg

100%

Cinks

10 mg

100%

Mangāns

2 mg

100%

Varš

1 mg

100%

K vitamīns

80 µg

107%

D vitamīns

10 µg

200%

*NRV - Uzturvielas atsauces vērtība

 ----------------

Adler Ortho Aktiv uztura bagātinātāju kapsulu kvalitāte un lietošana

Ja minerālvielu deficīts ir īpaši izteikts, tad ātrākai tā novēršanai un organisma stiprināšanai papildus Šislera sāļu lietošanai ieteicams lietot arī attiecīgā numura Adler Ortho Aktiv uztura bagātinātāju. Uztura bagātinātāju kombinācijas veidotas, pamatojoties uz Šislera sāļu iedarbības lauku (uztura bagātinātājs Adler Ortho Aktiv Nr. 1 atbilst Šislera minerālvielas Nr. 1 bioķīmiskās iedarbības laukam). Taču uztura bagātinātāju var lietot, arī nelietojot Šislera sāļus. Adler Ortho Aktiv uztura bagātinātāji veidoti sadarbībā ar ortomolekulārās medicīnas speciālistiem. 

Adler Ortho Aktiv kapsulas:

- nesatur magnija stearātu,

- sastāv no augu valsts izcelsmes celulozes,

- ir bez glutēna,

- ir bez laktozes.

Blisteriesaiņojums ir no prolipropilēna, kas ir dabai nekaitīgs un dabā sadalās. Ražojot šos produktus, ir domāts arī par apkārtējo vidi!

Kapsulas apvakls (apjoma palielinātājs) ir hidroksipropilmetilceluloze (augu valsts izcelsmes celuloze).

C vitamīns. Visos produktos tiek izmantots tikai nātrija L-askorbāts.

Glikonāta savienojumi. Uztura bagātinātājos iekļautās uzturvielas ir glikonāta savienojumi, kurus organisms spēj labi uzņemt.

Minerālvielu savienojumi. Kur vien iespējams, uztura bagātinātāju sastāvā iekļauti tie paši minerālvielu savienojumi, kuri ir Šislera sāļu sastāvā. Tātad, lai novērstu deficītu makrolīmenī un mikrolīmenī, lielākoties tiek izmantotas vienas un tās pašas minerālvielas.