0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

Adler Ortho Aktiv Nr. 5 KALIUM ENERGIE: koncentrēšanās veicināšanai, nerviem, vitalitātei

20.34€ ar DRAUGA KARTI 17.29€

Adler Ortho Aktiv Nr. 5 KALIUM ENERGIE

Uztura bagātinātājs koncentrēšanās veicināšanai, nerviem, vitalitātei*

*Kālijs veicina normālu nervu sistēmas darbību un veicina muskuļu normālu darbību. Niacīns, riboflavīns un pantotēnskābe palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu

Satur lecitīnu

Sastāvdaļas: kālija hidrogēnfosfāts, zirņu šķiedrvielas, sojas lecitīns, apjoma palielinātājs hidroksipropilmetilceluloze (kapsulas apvalks), maltodekstrīns, niacīns (nikotīnamīds), vidējo ķēžu triglicerīdi no augu eļļas (no palmu augļu eļļas (Elaeis guineensis L.)), pantotēnskābe, B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds), tiamīna hidrohlorīds, riboflavīns, krāsviela hlorofilu un hlorofilīnu vara kompleksi, folskābe (pteroilmonoglutamīnskābe),  biotīns (D-biotīns), B 12 vitamīns (ciānkobalamīns).

Lietošana: trīs reizes dienā pa vienai kapsulai, uzdzerot nedaudz šķidruma. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam, kā arī grūtniecēm un barojošām mātēm. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura, kā arī veselīga dzīvesveida  aizvietotāju. Uzglabāt oriģināliepakojumā istabas temperatūrā, sausā un tumšā, bērniem nepieejamā vietā. Iepakojumā 60 kapsulas. Neto masa 35,50 g. Partijas nr./ieteicams līdz…beigām (sk. uz iepakojuma). RažotājsAdler Pharma Produktion und Vertrieb GmbH, Austrija. Izplatītājs: SIA Ziedu enerģija, Rīga, Graudu iela 61C, LV-1058, Latvija. tālr. 67223364. ziedu-energija.lv

Uztura bagātinātāja sastāvā ir šādas uzturvielas: 

Sastāvdaļas

Dienas deva (= 3 kapsulas)

NRV%**

Kālijs

300 mg

15%

Sojas lecitīns

300 mg

-

no tā omega-6 (linolskābe)

84 mg

-

no tā fosfatidilholīns

69 mg

-

no tā fosfatidiletanolamīns

60 mg

-

no tā fosfatidilinozīts

42 mg

-

no tā omega-3 (alfa-linolēnskābe)

10,2 mg

-

Niacīns

48 mg NE

300%

Pantotēnskābe

18 mg

300%

B6 vitamīns

5,4 mg

386%

B2 vitamīns (Riboflavīns)

4,2 mg

300 %

B1 vitamīns (Tiamīns)

4 mg

364%

Folskābe

600 μg

300%

Biotīns

150 μg

300%

B 12 vitamīns

9 μg

300%

**NRV - Uzturvielu atsauces vērtība


----------------

Adler Ortho Aktiv uztura bagātinātāju kapsulu kvalitāte un lietošana

Ja minerālvielu deficīts ir īpaši izteikts, tad ātrākai tā novēršanai un organisma stiprināšanai papildus Šislera sāļu lietošanai ieteicams lietot arī attiecīgā numura Adler Ortho Aktiv uztura bagātinātāju. Uztura bagātinātāju kombinācijas veidotas, pamatojoties uz Šislera sāļu iedarbības lauku (uztura bagātinātājs Adler Ortho Aktiv Nr. 1 atbilst Šislera minerālvielas Nr. 1 bioķīmiskās iedarbības laukam). Taču uztura bagātinātāju var lietot, arī nelietojot Šislera sāļus. Adler Ortho Aktiv uztura bagātinātāji veidoti sadarbībā ar ortomolekulārās medicīnas speciālistiem. 

Adler Ortho Aktiv kapsulas:

- nesatur magnija stearātu,

- sastāv no augu valsts izcelsmes celulozes,

- ir bez glutēna,

- ir bez laktozes.

Blisteriesaiņojums ir no prolipropilēna, kas ir dabai nekaitīgs un dabā sadalās. Ražojot šos produktus, ir domāts arī par apkārtējo vidi!

Kapsulas apvakls (apjoma palielinātājs) ir hidroksipropilmetilceluloze (augu valsts izcelsmes celuloze).

C vitamīns. Visos produktos tiek izmantots tikai nātrija L-askorbāts.

Glikonāta savienojumi. Uztura bagātinātājos iekļautās uzturvielas ir glikonāta savienojumi, kurus organisms spēj labi uzņemt.

Minerālvielu savienojumi. Kur vien iespējams, uztura bagātinātāju sastāvā iekļauti tie paši minerālvielu savienojumi, kuri ir Šislera sāļu sastāvā. Tātad, lai novērstu deficītu makrolīmenī un mikrolīmenī, lielākoties tiek izmantotas vienas un tās pašas minerālvielas.