0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

G. Geigere "Šislera sāļi - minerālvielas Tavam organismam"

15.94€ ar DRAUGA KARTI 13.55€

"Šislera sāļi - minerālvielas Tavam organismam" Gizela Elizabete Geigere


Ar sabalansētu uzturu mēs spējam nodrošināt organismam nepieciešamās minerālvielas, lai tas būtu vesels. Taču apkārtējās vides piesārņojuma, stresa un kustību trūkuma ietekmē organisms patērē pārāk daudz minerālvielu un citu dzīvības nodrošināšanai svarīgu vielu. Slimības, kas radušās šo iemeslu dēļ, iespējams organismam draudzīgā veidā un bez nevēlamām blaknēm izārstēt ar vācu ārsta Vilhelma Heinriha Šislera (Wilhelm Heinrich Schüßler, 1821–1898) atklāto minerālvielu terapiju – Šislera sāļiem. 

Šislera sāļi atjauno šūnu dabisko līdzsvaru, veicina spēju atbrīvoties no toksīniem, mobilizē un aktivizē pašdziedināšanās spēkus.

Grāmatā sniegta koncentrēta informācija, kas ļaus viegli iepazīties ar šo metodi un to izmantot, rūpējoties par savu veselību. 

Ārste homeopāte Inga Grundmane: Beidzot grāmata, kas piedzīvojusi 11 izdevumus vāciski runājošā vidē, ir pieejama arī Latvijas lasītājam. Tā ir nenovērtējams ieguvums visiem, kam patiesi rūp sava un savas ģimenes veselība. Ērti lietojama, izmantojot slimību un simptomu alfabētisko rādītāju. Savukārt tiem, kam ir vēlme Šislera sāļu terapijā iedziļināties nopietni, ir iespēja apgūt pamatdiagnostiku preparātu izvēlei.

Grāmata piemērota plašam lasītāju lokam, kā arī var kļūt par labu palīgu medicīnas aprūpē strādājošiem profesionāļiem.”

No vācu valodas tulkojusi Laura Tidriķe

Ziedu enerģija : 2023, 208 lpp.