0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

Bāziska piedeva vannai “BaseCare” ar minerālvielām, 400g

20.84€ ar DRAUGA KARTI 17.71€

Bāziska piedeva vannai BaseCare ar minerālvielām, 400 g

Bāziskā minerālvielu piedeva vannai veicina kaitīgo vielu un skābju izdalīšanos caur ādu, kas ir lielākais organisma izvadorgāns. Šādam nolūkam vannas ūdens temperatūrai jābūt augstākai  par ķermeņa temperatūru (tātad virs 37 °C). 

Iedarbība: tā kā bāziskā piedeva vannai BaseCare ūdenim piešķir sārmainu pH vērtību, organisms tiek stimulēts caur ādu izdalīt skābi, lai ūdens pH vērtību līdzsvarotu ar fizioloģisko vērtību ~7,4.  Tādā veidā rodas osmotiskais spiediens, ar kura palīdzību skābes var tikt izdalītas caur ādu. 

Lietošana: divas reizes nedēļā, aptuveni 30–50 minūtes 37 – 38 °C: 

- vannas pelde: trīs ēdamkarotes BaseCare pulvera,

- kāju un roku pelde: viena ēdamkarote BaseCare pulvera.

Īpašas norādes. Cilvēki ar paaugstinātu asinsspiedienu, asinsrites traucējumiem vai sirds problēmām nedrīkst iet vannā, kur ūdens temperatūra ir augstāka par ķermeņa temperatūru. Ideālā vannas ūdens temperatūra šajā gadījumā ir 35–36,5 °C. 

Uzmanību! BaseCare pulveris izmantojams tikai kā piedeva ūdenim vannas vai roku/kāju peldei vai kā putriņa (sejas maskai), to nedrīkst lietot iekšķīgi! Izvairieties no saskaršanās ar gļotādām vai acīm!

Sastāvs (INCI): Kaolin, Sodium Bicarbonate, Potassium Bicarbonate, Sodium Phosphate Tribas, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Sulfate

Ražotājs: Adler Pharma Produktion und Vertrieb, GmbH, Austrija

Importētājs un izplatītājs: Ziedu enerģija, SIA