0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

Kombinācija "Vecākajam bērnam, kad ģimenē ienāk mazulis", graudiņi

10.94€ ar DRAUGA KARTI 9.30€

Kombinācija "Vecākajam bērnam, kad ģimenē ienāk mazulis", graudiņi (15 g)

Šī Baha ziedu kombinācija paredzēta vecākajam bērnam, kad ģimenē ienāk vēl viens mazulis. Brāļa vai māsas piedzimšana (lai kā vecāki censtos sagatavot vecāko bērnu šim notikumam) bieži ir liels izaicinājums gan vecākiem, gan vecākajam bērnam. 

Šajā kombinācijā iekļautas tās ziedu esences, kuras bieži noder vecākajam bērnam līdzsvarot emocijas un vieglāk pieņemt jauno situāciju.

Pazīmes, kas liecina, ka šī kombinācija ir īstā izvēle: pēc brāļa/māsas piedzimšanas vecākā bērna uzvedība strauji mainījusies; parādījušas neizskaidrojami simptomi; bērns nepārtraukti pieprasa sev uzmanību; bērns kļuvis greizsirdīgs (varbūt it kā ar nodomu uzvedas izaicinoši); pasliktinājies miegs; bērns kļuvis nervozs un sasprindzināts.

Atcerieties: kombinācija derēs, ja novērojat vienu vai vairākas minētās pazīmes. 

Kombinācijā iekļautās ziedu esences: baltstarītes (Star of Bethlehem), cigoriņa (Chicory), ileksa (Holly), riekstkoka (Walnut), plūmes (Cherry Plum), pērtiķmutītes (Mimulus) un vītola (Willow) ziedu esences. 

Ja šī kombinācija nesniedz cerēto rezultātu, veiciet individuālu bērna emocionālā stāvokļa un situācijas analīzi un piemeklējiet ziedu esences tieši savam bērnam un situācijai.

Derīgs līdz: 5 gadi no ražošanas brīža

Lietošana: ļaut 7-10 graudiņiem izkust uz mēles, lietot pēc nepieciešamības. Iesakām lietot vismaz 4 reizes dienā, iesākumā pat biežāk. 

Sastāvs: biosaharozes graudiņi, divreiz piesūcināti ar iepriekš minētajām Baha ziedu esencēm.

Ražots Eiropas Savienībā pēc SIA Ziedu enerģija pasūtījuma.