0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

T. Ešs "Pašdziedināšanās kods. Veselības un apmierinātības neirobioloģija"

19.94€ ar DRAUGA KARTI 16.95€
Prof. Dr. Med. Tobiass Ešs

Pašdziedināšanās kods. Veselības un apmierinātības neirobioloģija

No vācu valodas tulkojusi Laura Tidriķe

Ikvienam no mums piemīt pašdziedināšanās spējas, taču daudzi tās ir aizmirsuši. Vācu ārsts, neirobiologs, medicīnas zinātņu doktors un veselības pētnieks Tobiass Ešs vēlas to mainīt un aicina: “Pamodini savu iekšējo ārstu!”

T. Ešs viegli saprotamā valodā izskaidro, kā funkcionē pašdziedināšanās un kā ikviens var stiprināt savus pašdziedināšanās spēkus. Jau daudzus gadus T. Ešs Hārvarda Universitātē un Šaritē – Berlīnes Universitātes klīnikā pēta, kā holistiska pieeja ārstniecībā ar četriem tās balstiem – pozitīvām emocijām, atslābināšanos, uzturu un fiziskām aktivitātēm – labvēlīgi ietekmē pat hronisku slimību (piemēram, diabēta, astmas, artrīta, muguras sāpju u.c.) ārstēšanu. Pamatojoties uz jaunāko zinātnisko pētījumu atziņām, autors uzver svarīgāko, kas nepieciešams veselības atgūšanai, stiprināšanai un saglabāšanai, kā arī sniedz praktiskus ieteikumus, lai varam dzīvotu tādu dzīvi, kurā valda labsajūta, iekšējs spēks un apmierinātība. 

Profesors Dr. med. Tobiass Ešs (Tobias Esch, 1970) ir neirozinātnieks, veselības pētnieks un ģimenes (vispārējās prakses) ārsts. Kopš 2016. gada vada Integratīvās veselības aprūpes un veicināšanas institūtu un katedru Vitenes/Herdekes (Witten/Herdecke) Universitātē, kur viņš arī nodibinājis Universitātes ambulanci “nākotnes medicīnas” izpratnē. Strādājis par zinātnieku Hārvardas Medicīnas skolā, Ņujorkas Štata universitātē  un Charité  — Berlīnes Universitātes klīnikā . Publicējis vairāk nekā 300 zinātnisku darbu. Daudzu bestselleru autors.

Neiroloģe Sandra Vestermane: “Šīs grāmatas autors, ārsts un zinātnieks, vienkārša valodā izklāsta sarežģītas tēmas un aptver milzīgu laika logu medicīnas un zinātnes attīstībā, sākot ar zinātnes atklājumiem pirms mūsu ēras, beidzot ar mūsdienu neirozinātnes atklājumiem. Kā arī aptver un integrē austrumu un rietumu medicīnas zināšanas, sniedzot vienkāršas praktiskas lietošanas instrukcijas. Šai grāmatai vajadzētu būt vienmēr pie rokas, jo tā motivē mūs pievērsties savas veselības  profilaksei, kas sākas ar zināšanām, izpratnes un iekšējās motivācijas veicināšanu, lai mēs katrs varam darīt kaut ko savas veselības labā, atpazīstot un pārvaldot savu stresu.”

280 lpp., mīkstie vāki ar atlokiem
Rīga : Ziedu enerģija, 2023