0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

IEPRIEKŠPĀRDOŠANA "Radi savu dzīves garšu"

29.64€ ar DRAUGA KARTI 26.68€

“Radi savu dzīves garšu” Uldis Raiskums, Rūdolfs Šteinbergs

Iegādājies grāmatu IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ un iegūsti īpašu grāmatas eksemplāru - fizioterapeita, šefpavāra, fotogrāfa un grāmatas idejas un tekstu autores parakstītu grāmatu ar personisku vēlējumu!  (Protams, ja vēlēsieties. Sazināsimies ar Jums, lai noskaidrotu Jūsu vēlmes.)

IEPRIEKŠPĀRDOŠANAS NOTEIKUMI:

- grāmata iepriekšpārdošanā var iegādāties līdz 3. decembrim,

- grāmata iepriekšpārdošanā iegādājama mūsu e-veikalā veikals.ziedu-energija.lv vai veikalā Graudu ielā 61C (darba dienās 11.00-18.00),

- grāmatu varēs saņemt, tiklīdz autori būs veikuši ierakstus. Informēsim jūs par iespēju saņemt grāmatas, nosūtot e-pastu uz norādīto e-pasta adresi (provizoriskais grāmatu saņemšanas termiņš: sākot no 7. decembra),

- ja pirkumā kopā ar grāmatu ir vēl citi produkti, tie piegādei tiek nodoti kopā, t.i., kad grāmata "Radi savu dzīves garšu" ir pieejama.

Gatavo kopā ar šefpavāru!

Vingro kopā ar fizioterapeitu!

100 gardu recepšu & 100 efektīvu vingrojumu Tavai dzīves garšai

Radi restorānu savās mājās, smeļoties iedvesmu no šefpavāra Rūdolfa Šteinberga piedāvātajām receptēm veselīgām uzkodām, sātīgiem pamatēdieniem un brīnišķīgiem desertiem! Baudpilns garšas piedzīvojums garantēts!

Sajūti sevi un savu ķermeni, attīsti spēku un lokanību, atjauno enerģiju un rūpējies par ķermeņa vingrumu, veicot fizioterapeita Ulda Raiskuma izvēlētos vingrojumus. Ķermenis ir tavs dzīves garšas avots!

“Ar šo grāmatu mēs aicinām Tevi, lasītāj, radīt savu dzīves garšu, kombinējot divas dzīves pamatgaršas – ēst gatavošanu un kustības, ēdiena baudīšanu un labu pašsajūtu. Tu esi savas dzīves eksperts, un Tu zini, kas garšo tev, – ieklausies sevī, sajūti sevi un radi! Smelies iedvesmu no šefpavāra Rūdolfa Šteinberga receptēm un piedāvā savām garšas kārpiņām jaunu piedzīvojumu. Ļauj fizioterapeitam Uldim Raiskumam atklāt tev kustību pasauli – sākt vingrot, turpināt to darīt, izmēģinot jaunus vingrojumus, vai izaicināt sevi un sasniegt kādu jaunu labsajūtas virsotni. Vingrošana ir arī ķermeņa izzināšana – ieskaties šajā grāmatā ar zinātkāri un jaunatklājēja garu! Mēs vēlamies vairot prieku – par ēst gatavošanu, ēdiena baudīšanu, izkustēšanos un rūpēm par sevi. Prieku par dzīvi,” grāmatas radītāji.

Matīsa Markovska fotogrāfijas, Lauras Tidriķes teksts.

Rīga : Ziedu enerģija, 2021

Cietais sējums, 296. lpp.

ISBN 978-9934-9009-2-1