0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

Adler Pharma tēja vielmaiņai

7.94€ ar DRAUGA KARTI 6.75€

Adler Pharma tēja vielmaiņai 

Adler Pharma tējā vielmaiņai apvienotas daudzu zāļu tēju pozitīvās īpašības.

Tēja stimulē vielmaiņu un gremošanu, regulē aknu darbību un veicina urīnskābes izvadīšanu. Adler Pharma tējā iekļautas zāļu tējas ar vielmaiņu veicinošu iedarbību. Adler Pharma tēja ideāli piemērota kā papildu līdzeklis svara samazināšanai un vielmaiņas veicināšanai. To lietojot, nepieciešams uzņemt pietiekamu daudzumu ūdens. Adler Pharma tēja vielmaiņai. Šo tēju ieteicams dzert ļoti atšķaidītu, tad tā labi garšo un iedarbojas vislabāk.

Iedarbība: pelašķis veicina gremošanu un kuņģa sulas izdalīšanos, mūžzaļā miltene un kailā trūkumzālīte veicina nieru darbību. Nātre ir izcils vielmaiņu veicinošs augs un piemērota liekā šķidruma izvadīšanai no organisma, tai ir urīndzenoša iedarbība, tā stimulē aknu darbību un atjauno skābju un sārmu/bāzu līdzsvaru organismā. Pienenes rūgtvielas veicina gremošanas dziedzeru darbību un žults izdalīšanos, līdz ar to arī stimulē vielmaiņu.

Lietošana: vienu tējas maisiņu pārliet ar svaigi novārītu ūdeni (~1–1,5 l) un ļaut trīs minūtes ievilkties. Tējas maisiņu ūdenī vēl pakrata un tad izspiež no tā lieko šķidrumu.

Īpašas norādes: nav piemērota grūtniecēm.

Iepakojumā 20 tējas maisiņi (1,4 g).

Ražotājs: Adler Pharma Produktion und Vertrieb, GmbH, Austrija

Importētājs un izplatītājs: Ziedu enerģija, SIA