0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

L. Tidriķe "Baha ziedu terapija bērniem un viņu vecākiem"

12.94€ ar DRAUGA KARTI 11.00€

Laura Tidriķe "Baha ziedu terapija bērniem un viņu vecākiem"

Otrais, pārstrādātais un papildinātais izdevums

Svarīga informācija grāmatas pirmā idevuma īpašniekiem: jums būs iespēja atsevišķi iegādāties otrajā izdevumā iekļauto jauno informāciju.

Baha ziedu terapija ir visā pasaulē populāra pašpalīdzības metode iekšējā līdzsvara atjaunošanai un saglabāšanai, imunitātes stiprināšanai un slimību ārstēšanai.

Šajā grāmatā apkopoti ārvalstu Baha ziedu terapijas speciālistu novērojumi un atziņas, kā arī autores vairāk nekā 16 gadu laikā uzkrātā pieredze un zināšanas par Baha ziedu izmantošanu ģimenē. Ar daudziem piemēriem bagātīgi ilustrētā grāmata palīdzēs viegli saprast šo terapiju un izmantot to ikdienā, lai pārvarētu lielākus un mazākus dzīves izaicinājumus, ar kuriem sastopas ikviena ģimene, – gaidības, dzemdības, otrā bērna ienākšana ģimenē, bērnudārza vai skolas gaitu sākšana, mācību un audzināšanas grūtības, miega traucējumi, ikdienas stress un spriedze u.c. 

Grāmata noderēs ne tikai ģimenēm ar bērniem, bet arī skolotājiem, ārstiem, psihologiem, psihoterapeitiem, sociālajiem darbiniekiem u.c. speciālistiem, kuri atbalsta bērnus un viņu vecākus. Tā būs saistoša ikvienam, kas interesējas par emociju ietekmi uz veselību un dabisku veidu, kā palīdzēt sev un saviem tuvajiem dzīvot laimīgu un veselīgu dzīvi

______________

Laura Tidriķe (1974) Baha ziedu terapijas jomā aktīvi darbojas kopš 2006. gada, padarot šo dabisko, vienkāršo un efektīvo pašpalīdzības metodi Latvijā pieejamu ikvienam. Laura ir pedagoģe ar maģistra grādu izglītības vadībā un doktora grādu filoloģijā, sistēmiskā terapeite, tulko un raksta grāmatas par Baha ziedu terapiju un citām tēmām, kā arī vada seminārus un sniedz konsultācijas. Lauras ģimenē aug četri bērni.


Cietie vāki , 68 krāsainas fotogrāfijas.

Rīga : Ziedu enerģija, 2022, 336 lpp.

ISBN 978-9934-9009-4-5