0
  • Jūsu pasūtījuma grozs ir tukšs!

G. Hīters "Dzīvojot nemīlestībā, kļūstam slimi"

11.94€ ar DRAUGA KARTI 10.15€

Geralds Hīters “Dzīvojot nemīlestībā, kļūstam slimi. Kas stiprina pašdziedināšanās spēkus, un kā atkal varam kļūt veselāki un laimīgāki”

Jaunākais Vācijas populārākā neirobiologa un smadzeņu pētnieka Geralda Hītera (Gerald Hüther) bestsellers! 

Nekad nav par vēlu atgūt veselību!

Modernā medicīna ir attīstījusies straujiem soļiem, taču cilvēki nav kļuvuši nedz veselāki, nedz laimīgāki. Kā tas iespējams? Lai cik daudz spētu mūsdienu medicīna, atveseļošanās vienmēr ir paša ķermeņa pašdziedināšanās process. Kas ir tas, kas stiprina vai vājina mūsu pašdziedināšanās spēkus? 

“Dzīvojot nemīlestībā, kļūstam slimi – tā nav tikai tēze, bet gan ar dabaszinātņu atziņām pamatojams un medicīniski pierādāms fakts,” savā jaunākajā bestsellerā apgalvo Vācijas populārākais neirobiologs un smadzeņu pētnieks Geralds Hīters un piedāvā vienkāršu risinājumu, ko nekavējoties varam īstenot savā dzīvē, lai beidzot ikviens no mums un mēs visi kopā kļūtu laimīgi un veseli.

“Mēs nekļūstam slimi tāpēc, ka mums kaut kas “uzbrūk” no ārpuses. Mēs saslimstam, jo to, kas mūs dara slimus, uzskatām par kaut ko, kam mūs būtu jādara laimīgus. Dzenoties pēc iedomātās laimes, esam gatavi un diemžēl arī pārlieku labi iemācījušies pret sevi un citiem izturēties neiejūtīgi. Daudzi cilvēki tādi ir kļuvuši, cenšoties iegūt pēc iespējas vairāk atzinības, sasniegumu, bagātības un īpašumu. Citi cilvēki savukārt ir kļuvuši nevērīgi, jo viņiem ir bijis svarīgi dzīvē visu optimizēt un kontrolēt, bieži vien arī pašiem sevi. Vēl citi vēlas būt vajadzīgi apkārtējiem un grib, lai tie par viņiem rūpējas un viņus aizsargā. Taču atdot citiem atbildību par sevi nav nedz iejūtīgi, nedz labestīgi pret sevi,” ir pārliecināts G. Hīters.

Autora jaunākā un Vācija pirktākā grāmata, kura jau tulkota spāņu, itāļu, poļu un korejiešu valodā.

No vācu valodas tulkojusi Laura Tidriķe.

104 lpp., ISBN 978-9934-9009-3-8